Wymień odpady na sadzonki

Piastów

Władze Piastowa wspólnie z Leroy Merlin i Partner Gospodarka Odpadami zachęca wszystkich mieszkańców do wymiany odpadów na sadzonki drzew. Tę nietypową „wymiankę” zaplanowano na 5 listopada.

„Odpad dasz, drzewko masz” to ciekawa akcja, która zostanie zorganizowana w Piastowie już w najbliższą sobotę. W tym dniu za przekazanie odpadów będzie można dostać… sadzonkę drzewa.

Jakie odpady będą zbierane? Zbiórka dotyczy makulatury, drobnych elektrośmieci, baterii i przeterminowanych laków. Żeby zgarnąć sadzonkę, trzeba przynieść minimum kilogram odpadów. Ale uwaga przyniesienie większej ilości odpadów nie oznacza, że dostaniecie więcej drzewek. Akcja będzie trwała do wyczerpania sadzonek.

Start: 5 listopada godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: Parking przy LO im. Adama Mickiewicza.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Wymień odpady na sadzonki”

 1. antyekolog pisze:

  To zwykłe oszustwo i darmowa autoreklama.
  Zbierane są odpady, które przedstawiają realna wartość pieniężną.
  Surowce są wymieniane barterowo.
  Możesz sprzedać je w punkcie skupu i za realnie otrzymane pieniądze, kupić sadzonki, alkohol, albo lizaki…
  Ile sadzonek dostanę za gruz, opony i eternit?
  Chcę być ekologiczny. Inaczej wywiozę do lasu bo nikt tego nie chce przyjąć!

  • Mała Mi pisze:

   Też mi oszustwo. Kilogram makulatury 20groszy na skupie. Gdzie za te kupę pieniedzy kupię sadzonkę drzewa? Nigdzie. Na alkohol, ani nawet na lizaka też nie starczy. Pozdrawiam

  • Piastowiak pisze:

   Gruz i opony wywieź do PSZOK-u. Oczywiście realne ilosci a nie kontener opon

 2. walić system pisze:

  a czy patologie z osiedla też mogę wymienić na sadzonki ? odpad to bez przyszłości jak ideologia neomarksistowska promowana pod dowolnym kolorem – zielonym, czerwonym, tudzież tęczowym . dowcip na koniec : dlaczego rewolucja komunistyczna w rosji szybko upadła ? bo skończyło się złoto romanowów . konkluzje zostawiam wam ;-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły