Wyładował się na bankomacie, grozi mu do 5 lat więzienia

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 30-latka, który uszkodził jeden z bankomatów na terenie Grodziska Mazowieckiego. Mężczyźnie grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak się okazuje wyładowanie złości na bankomacie może słono kosztować. Przekonał się o tym 30-latek podejrzany o uszkodzenie jednego z bankomatów w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci od kilku tygodni poszukiwali mężczyzny, który uderzył pięścią w klawiaturę bankomatu. Uderzeniem tym 30-latek uszkodził bankomat. Straty poniesione przez właściciela na skutek tego agresywnego zachowania zostały wycenione na ponad 18 tysięcy złotych – dodaje asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w miejscu swojego zamieszkania. Przyznał się do postawionych zarzutów i poddał dobrowolnie karze. Uszkodzenie lub zniszczenie mienia zagrożone jest nawet 5-letnim pozbawieniem wolności – dodaje Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wyładował się na bankomacie, grozi mu do 5 lat więzienia”

  1. Anonim pisze:

    Powinien tą łysą pustą pałą w ściane udeżyć baran jeden.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły