Wyjątkowy piknik rodzinny w Piastowie z okazji Dnia Dziecka!

Piastów

Mieszkańcy Piastowa mają powód do radości, ponieważ na początku czerwca miasto organizuje piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji!

Planowane na 4 czerwca piknik będzie pełen atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Organizatorzy postanowili zaskoczyć uczestników i przygotowali wiele stoisk i stanowisk, na których najmłodsi będą mogli bawić się i odkrywać nowe zainteresowania. Od kolorowych dmuchańców, przez malowanie twarzy, aż po konkursy z nagrodami – każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Jednak nie tylko najmłodsi będą miały powody do uśmiechu, ponieważ program wydarzenia przewiduje również niezwykłe animacje i występy artystyczne, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Festyn zacznie się o godz. 10.00. Na godz. 11.00 zaplanowano Bieg Przedszkolaka. W programie przewidziano warsztaty konstruktorskie COBI, Euro-bungee, miasteczko harcerzy oraz kiermasze książek i rękodzieła. Dla łasuchów będą foodtrucki, wata cukrowa i popcorn, a także wspólne gotowanie!

Będzie można pojeździć na kucykach i zobaczyć strażaków z piastowskiego OSP oraz ratowników medycznych w akcji. O godz. 14.00 zaplanowano koncert zespołu „Ciepłe popołudnie”.

Pamiętajcie – 4 czerwca, Stadion Miejski MOSiR, al. Tysiąclecia 1, Piastów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wyjątkowy piknik rodzinny w Piastowie z okazji Dnia Dziecka!”

  1. Dr. Huckenbush pisze:

    Z roku na rok coraz bardziej ubogo. W zeszłym roku można było robić samemu pizze i potem je piec. Stoisko to było oblegane przez dzieciaków z dorosłymi cały dzień. Czemu w tym roku nie ma?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły