Wyjątkowo bezpiecznie na drogach

Region

W tegorocznym okresie świątecznym było bezpieczniej niż w zeszłym roku. W 2009 roku doszło do pięciu wypadków. Tym razem policja odnotowała dwa tego typu zdarzenia.

O jednym napisaliśmy tutaj. W drugim ranne zostały dwie osoby. W Wielki Piątek w Brwinowie kierująca samochodem kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w płot. Ona oraz pasażer zostali odwiezieni do szpitala. Lekarze podejrzewali u obu osób obrażenia klatki piersiowej.

W całym powiecie pruszkowskim, poza dwoma wypadkami, było spokojnie. Policja odnotowała 14 kolizji i zatrzymała 5 nietrzeźwych kierowców.

W Grodzisku i okolicach w okresie od 2 do 5 kwietnia nie wydarzył się żaden wypadek. Policjanci byli wzywani do 3 kolizji. Ponadto mundurowi napotkali na jednego nietrzeźwego kierowcę.

Pijani kierowcy byli największą bolączką w skali kraju. Policja wyeliminowała z ruchu 1795 nietrzeźwych. Na terenie całej Polski doszło do 292 wypadków. Zginęło w nich 27 osób, a 394 zostały ranne.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.