Wygraj bilety na otwarcie A2 Music Park

Konkurs

Już 25 grudnia o 21.00 wielkie otwarcie klubu A2 Music Park w Żukowie. Dla naszych czytelników mamy wejściówki na imprezę!

Dobrej zabawy nigdy za wiele. W Żukowie (gmina Grodzisk Mazowiecki), niedaleko wjazdu na autostradę A2, powstało miejsce, gdzie będzie można uwolnić energię i tańczyć do woli. Klub A2 Music Park czeka na pierwszych imprezowiczów. Otwarcie już 25 grudnia. O dobry klimat podczas imprezy zadbają Mike Anders i Paul Crash. – Ta niesamowita impreza rozpocznie nowy rozdział w historii Grodziska i okolic! Nie zabraknie emocji i jedynego w swoim rodzaju klimatu! Specjalnie dla Was zagrają Paul Crash oraz Mike Anders, znani jako duet Crash&Mike!  – zapowiadają właściciele A2 Music Park. 

A2 Music Park w Żukowie 40 czeka na imprezowiczów. Bilety w cenie 15 zł. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdania 10 podwójnych wejściówek. Co zrobić, żeby zdobyć jedną z nich? Wystarczy we wtorek, 20 grudnia, o godz. 11.00 przysłać maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Impreza A2 Music Park”. W wiadomości trzeba podać imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz telefon kontaktowy. Odbiór wejściówek będzie możliwy w kasie klubu w dniu imprezy.

25 grudnia ruszy imprezowa lawina. Końcówka roku może z A2 Music Park będzie niezwykle aktywna. Już 26 grudnia Christmas Party, a 31 grudnia wystrzelą korki od szampana podczas wyjątkowego Sylwestra.

Zwycięzcy:

Elżbieta Kosińska
Rafał Krynicki
Grzegorz Pawełczak
Małgorzata Marcińska

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.