Wybił szybę w sklepie, bo był zły

Grodzisk Maz.

Działania grodziskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania sprawcy uszkodzenia mienia. Mimo tego, że zdarzenie miało miejsce w Grodzisku Maz., policjanci bardzo szybko odnaleźli podejrzanego w żabiowolskiej gminie. 29-latek przyznał się do wybicia szyby wystawowej sklepu

Gdy tylko grodziscy policjanci przyjęli zgłoszenie uszkodzenia szyby w jednym z grodziskich sklepów przez nieznanego klienta, natychmiast rozpoczęli ustalanie sprawcy tego przestępstwa. W szybkim zatrzymaniu podejrzanej osoby pomogła szeroka wiedza kryminalnych. Po wykonaniu szeregu czynności operacyjnych funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres w żabiowolskiej gminie, gdzie zastali wytypowanego 29-latka.

Podczas czynności dochodzeniowo-śledczych mężczyzna przyznał się do wybicia sklepowej szyby, tłumacząc się zdenerwowaniem. Przedstawiony przez policjantów  zarzut popełnienia przestępstwa uświadomił mu odpowiedzialność karną za swoje zachowanie. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Grodzisk

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe