Wybierz się na kajaki

Pruszków

Szukacie pomysłu na aktywne spędzenie czasu w upalne dni? Warto odwiedzić pruszkowski Park Potulickich i skorzystać z darmowych kajaków.

Kajaki w Pruszkowie to już letnia miejska tradycja. W ten sposób można podziwiać Park Potulickich z nieco innej perspektywy. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość ponieważ czasem na wypożyczenie sprzętu trzeba… poczekać w kolejce.

Od ubiegłego roku oferta „wypożyczalni” powiększyła się o… rowery wodne, które przypadły do gustu mieszkańcom. Dlatego nie mogło ich zabraknąć i w tym roku.

Wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne. Kajaki i rowery wodne są dostępne sierpniowe weekendy w godzinach 11.00-20.00. W wakacje z wodnych atrakcji będzie można korzystać również w dni powszednie. – W sezonie wakacyjnym w dni powszednie od poniedziałku do piątku, zapraszamy grupy zorganizowane w godzinach 11:00-13:00, a w godzinach 13:00-19:00 osoby indywidualne – informuje pruszkowski magistrat.

Wypożyczalnia będzie czynna również 3 i 4 września oraz 10 i 11 września w godzinach 11.00-20.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.