Wszystkie drogi prowadzą do… Nadarzyna

Nadarzyn

W gminie Nadarzyn kolejne drogi zyskują utwardzenie. Na części położono nakładkę asfaltową na destrukt, a na części – kostka brukowa.

Na początku czerwca informowaliśmy Was o nadarzyńskich drogach, które zostaną utwardzone destruktem. Zlokalizowane były w Ruścu, Szamotach, czy Starej Wsi. Dziś wójt Nadarzyna informuje o remontach ulic na terenie gminy.

Ostateczne utwardzenie asfaltem lub kostką zyskały: ul. Słoneczna, ulica boczna od ul. Granicznej, ul. Babiego Lata (Nadarzyn), ul. Ogrodnicza, ul. Cygańska i ul. Rumiankowa (Stara Wieś). Na kolejnych drogach pojawił się destrukt, a na innych trwają prace związane z odwodnieniem pasa drogowego. Na sześciu ulicach pojawiło się nowe oświetlenie. Teraz nowa nawierzchnia destruktowa jest utrwalana za pomocą specjalnego lepiku i gresu. Jak podkreśla wójt – Prace będziemy prowadzili do końca września i w tym zakresie jeszcze dużo się będzie działo.

Spośród wszystkich inwestycji drogowych największą i najkosztowniejszą będzie generalna przebudowa ul. Głównej w Ruścu. Modernizacja powinna zacząć się już w tym miesiącu. Pierwszy etap będzie obejmował niespełna kilometrowy odcinek między ul. Owocową a ul. Rubinową. Koszt remontu tej części wyniesie ok. 9 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wszystkie drogi prowadzą do… Nadarzyna”

 1. Jan pisze:

  Zwoliński + Kosiński + Struzik to ludzie z PO i PSL dla których ekologia nie ma żadnego znaczenia. Chcą zniszczyć lokalne środowisko, czyli wyciąć las Komorowski pod budowę paszkowianki, żeby oddalić ruch samochodowy od siebie, czyli Nadarzyna i Brwinowa. Dziwi mnie bardzo postawa włodarzy Michałowic, którzy z nimi współpracują w tej sprawie. Ale oni są tylko pachołkami, tylko kto ich wybiera skoro nie działają w interesie Michałowic. Mamy tego dość…!!!

  • Zibi pisze:

   A Ty gościu zapewne jesteś pachołkiem mafii pisowskiej. A jak Kali ukraść krowiego ok. Ale jak Małemu ukraść krowę to już będę. To tak jak w pislandi

 2. Tedi pisze:

  Gdzie są lokalni ekolodzy?
  Jedne drogi mogą zostać zabetonowane a inne już nie.
  Kto ocenia które wolno a które nie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły