Wózek czeka na pierwszego mieszkańca urodzonego w 2024 r.

Grodzisk Maz.

Wielofunkcyjny wózek dla pierwszego uroczonego w nowym roku mieszkańca to w Grodzisku już długoletnia tradycja. Prezent od gminy ponownie czeka na małego właściciela!

Zwyczaj obdarowania pierwszego urodzonego w nowym roku mieszkańca Grodziska pojawił się kilkanaście lat temu i budzi niezmienną sympatię. W tym czasie swoje pierwsze „cztery kółka” w prezencie od gminy dostali m.in. Pola, Adaś czy Szczepan. – Zachęcamy rodziców do zgłaszania dzieci, które urodzą się tuż po Nowym Roku. Nie jest istotne, w którym szpitalu przyjdzie na świat dziecko, ważne by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim – podkreśla grodziski magistrat.

Otrzymanie wózka nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyszło na świat 1 lub 2 lub nawet urodzi się w kolejne dni stycznia 2024 r. Rodzice mogą zgłaszać fakt urodzenia dziecka do 10 stycznia.

Zgłoszenia będą przyjmowane w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego pod numerem telefonu 22 755 55 34 wew. 244, 210 lub 102.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wózek czeka na pierwszego mieszkańca urodzonego w 2024 r.”

  1. Monika pisze:

    W sumie spoko opcja ale mnie kolejny wózek byłby zbędny bo już jakiś czas temu kupiłam z camini nie zostawiałam tego zakupu przecież na ostatnią chwilę.

  2. krasnale pisze:

    King size dla wszystkich wózek także.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły