WOŚP – gdzie w regionie zgłoszono sztaby?

Region

Nowy Rok za pasem, a wraz z nim coroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas kwesty WOŚP zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

29 stycznia całą Polskę, a nawet cały świat, opanują dobrze znane serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze ruszą z puszkami, aby zebrać do nich jak najwięcej środków, które w tym roku zostaną przeznaczone na sprzęt do wczesnej diagnozy sepsy.

Chętni wolontariusze mogą zgłaszać się już do sztabów (uwaga – w niektórych brak już wolnych miejsc!). Gdzie w regionie można je znaleźć?

Powiat pruszkowski

Na terenie powiatu pruszkowskiego powstały sztaby w:

Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie,
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi,
ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie,
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (gm. Michałowice),
Nadarzyński Ośrodek Kultury,
Hufiec ZHP Piastów,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie,
Szkoła Podstawowa nr 10 w Pruszkowie,
SHDS im. B. Wieniawy-Długoszowskiego,
Szkoła Podstawowa nr 8 im. W. Broniewskiego w Pruszkowie,
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie,
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie,
Centrum Sportu Raszyn.

Powiat grodziski

W powiecie grodziskim sztaby zorganizowano w:

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Golach (Baranów),
Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki,
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (Józefina),
Hufiec ZHP Milanówek im. Janusza Kusocińskiego,
Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60.

Pieniądze można także „wrzucić” do eSkarbonek, wirtualnych skarbonek na siepomaga.pl, wysłać przelew albo SMS na numer 75565 (5 zł + VAT) lub wziąć udział w licytacjach Szczegółowe informacje dotyczące wpłat online znajdziecie tutaj.

To jak? Gramy!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 26

26 odpowiedzi na “WOŚP – gdzie w regionie zgłoszono sztaby?”

 1. Vvvvv pisze:

  Puszkin znowu w akcji

 2. Polska wolna od idiotów pisze:

  P(i)sy szczekają Orkiestra jedzie dalej. Do końca świata i o jeden dzień dłużej.
  🧡🧡🧡

 3. Denley pisze:

  pamiętajcie że to nie Owsik zbiera na dzieci tylko dzieci zbierają na Owsika

 4. jurek o. pisze:

  dawajcie dawajcie wyncyj kasiory moje wełniane kochane istoty(tzn. barany ) , nie dajcie nikomu tylko mnie: z zawiści , miłości , z powodu kompleksów etc. etc. macie mi DAĆ – nie ważne z jakim motywem – kasa ma płynąć … i dajecie ostatnie złotówki , daliście się wyszczepić jak bydło dowolną ilość razy a teraz aby nie wypaść z roli ” bo wszyscy to robią to i ja też” idziecie owczym pędem . zacytuję Tomasza Lisa : ” ludzie nie są tak głupi jak wam się wydaje – są jeszcze głupsi ” . nie bójcie się – samodzielne myślenie oraz podejmowanie samodzielnych decyzji na prawdę nie boli .

 5. Radek pisze:

  Pruszków to City! Widać po ilosci sztabów. Nie to co Grodzisk

 6. Polak-patriota ale nie oszołom pisze:

  Z radością znowu wspomogę WOŚP. Podziwiam i uwielbiam Jurka Owsiaka.

  • Anonim pisze:

   Prawda nie to co z bandytami socjalistycznymi – większość kasy gdzieś znika w nieefektywnym systemi e. Tutaj wpłacisz na cel i na koniec cel jest zrealizowany i to widać i ile by szczekacze nie kłamali to to po prostu widać

  • &$ pisze:

   Juras, Santo Subito

 7. marian koniuszko pisze:

  trzeba być wielokrotnie zaszczepionym na zwida 19 żeby dać cokolwiek na resortowe dziecko z czasów komuny. manipulant robi kisiel z resztek waszego mózgu a wy jak owieczki o stadnej inteligencji biegniecie za swoim tzw. guru .ale czego się spodziewać moje kochane wełniane istoty . wali was w rogi za wasze pieniądze a wy prosicie o jeszcze :-DD

  • Anonim pisze:

   Tak bo co by nie mówić, te pieniądze idące przez WOŚP i tak zasilą służbę zdrowia lepiej niż taka sama kwota przepuszczona przez pisowską maszynę do nieefektywnej służby zdrowia.
   Prezydent w tym roku też zamierza wspierać akcję i zgrywać głupa w ramach jakiejś kolejnej akcji ktora sprzata to co PIS nawalił czy po ostatnim razie już mu starczy?

  • Kalin pisze:

   Nie pij tyle koleżanko. Gdyby taka akcja pozwalała nielegalnie zarobić na niej prowadzącemu więcej niż gdyby tę samą pracę wykonał w ramach normalnej pracy to już jakiś pisowski książę lub jego brat by miał swoją orkiestrę.
   Jak tam się kręci karuzela watowa brata komendanta? Pis dalej jest w stanie ją ukrywać czy już gówno uderzyło o wiatrak i w końcu muszą się tym zająć? Jak widać jak gdzieś jest interes do zrobienia to ktoś z rządowej rodziny się tam znajdzie.

   Na wospie interesu nie zrobisz ale rząd i jego szczekacze się produkują bo pokazuje jak wiele za jak mało można zrobić. A to nie w smak rzadowi ktory za takie same kwoty jest w stanie zorganizowac ulamek tego co WOŚP.

  • Katarzyna Piórecka pisze:

   o, foliarz ma internet?Byle nie z 5G…

  • rozeta pisze:

   Pełna racja.

  • biniekos pisze:

   Kogo to obchodzi.

 8. GDZIE-POLICJA! pisze:

  Owsiak – made in komunista i manipulant nr.1

  • Kalin pisze:

   Śmieszna jesteś. Nie pij tyle koleżanko. Gdyby taka akcja pozwalała nielegalnie zarobić na niej prowadzącemu więcej niż gdyby tę samą pracę wykonał w ramach normalnej pracy to już jakiś pisowski książę lub jego brat by miał swoją orkiestrę.
   Jak tam się kręci karuzela watowa brata komendanta? Pis dalej jest w stanie ją ukrywać czy już gówno uderzyło o wiatrak i w końcu muszą się tym zająć? Jak widać jak gdzieś jest interes do zrobienia to ktoś z rządowej rodziny się tam znajdzie.

   Na wospie interesu nie zrobisz ale rząd i jego szczekacze się produkują bo pokazuje jak wiele za jak mało można zrobić. A to nie w smak rzadowi ktory za takie same kwoty jest w stanie zorganizowac ulamek tego co WOŚP.

 9. pisior pisze:

  Ja tam wole ksiendzu dać. On lubi moich chłopaków. Oba są ministrantami.

 10. sierżant z milicji pisze:

  Padliniarze wyłażą z nory.

  • Anonim pisze:

   Prawda i dlatego trzeba chronić przed nimi dzielnych wolontariuszy WOŚP, który robi cuda Z kasą która pozyska. Nienujrywajmybrzad 1/3 z kazdej złotówki kradnie, druga marnotrawi, a trzecią jak im się nie uda ukraść to juz wydadzą na ten cel na który ponoć od nas wzięli.

 11. UP pisze:

  Do roboty żebraku.

 12. Anonim pisze:

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły