Wokalista AC/DC będzie leczony w Kajetanach?

Region

Fani na całym świecie z dużym niepokojem przyjęli wiadomość o pogarszającym się słuchu legendy rocka, lidera kultowej grupy AC/DC Briana Johnsona. Muzykowi chce pomóc wybitny polski otolaryngolog i dyrektor Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.

68-letni frontman AC/DC z powodu kłopotów ze słuchem zmuszony był przerwać trasę koncertową po USA. Prof. Henryk Skarzyński zaprasza Johnsona do swojej placówki i obiecuje pomoc. Jego zdaniem nowoczesne metody leczenia umożliwiają odzyskanie słuchu nawet w skrajnych przypadkach całkowitej głuchoty.

Centrum w Kajetanach słynie ze stosowania innowacyjnych metod i skuteczności w przywracaniu pacjentom zdrowia. – Dziennie w Światowym Centrum Słuchu  przeprowadzanych jest  około 60 – 70 operacji poprawiających słuch – najwięcej w świecie w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. W 98,7 proc. operacje są planowane i większość przeprowadzana w dniu przyjęcia pacjenta. Na szczególną uwagę zasługuje wszczepienie dotychczas blisko 4  700 implantów słuchowych, co sytuuje Instytut w czołówce światowej – czytamy na stronie internetowej placówki.

Czy australijski muzyk z zaproszenia do Kajetan skorzysta? Tego na razie nie wiadomo.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.