Wodociągowcy zamykają ul. Bohaterów Wolności

Piastów

Ważna informacja dla kierowców! Od poniedziałku 15 listopada na miesiąc z ruchu zostanie wyłączony fragment ul. Bohaterów Wolności w Piastowie.

Wszystko przez trwającą budowę kolektora ściekowego C-Bis, który będzie stanowił odciążenia dla istniejącego już kolektora odprowadzającego ścieki z rejonu Pasma Pruszkowskiego. Prace na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji wykonuje spółka Polaqua.

Od poniedziałku 15 listopada z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Bohaterów Wolności w Piastowie na odcinku między ul. Warszawską a ul. Piłsudskiego. Na czas zamknięcia wytyczono objazd ulicami Piłsudskiego – Dąbrowskiego – al. Wojska Polskiego. Utrudnienia planowo maja potrwać do 15 grudnia.

– Najmocniej przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym związane z realizacją powyższej inwestycji – podkreślają przedstawiciele spółko Polaqua.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Wodociągowcy zamykają ul. Bohaterów Wolności”

 1. Dr. Huckenbush pisze:

  Dobrze ze, robią to metodą tunelowania, inaczej rozryli by wszystkie ulice na, trasie układania kolektora.

  • ojo pisze:

   I tak w tym rejonie Piastowa większość ulic ma całkowicie zniszczone nawierzchnie, więc to wszystko jedno czy będzie tunelowanie czy odkrywka. Piastów w części zachodniej to katastrofa komunikacyjna.

   • RufusBuck pisze:

    Niestety masz sporo racji, niestety. Ulice faktycznie są w dramatycznym stanie. A nawet jak się uda jakąś zrobić porządnie, to za chwilę jest rozkopana znowu, bo trzeba będzie kłaść kanalizację, gaz, itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły