Woda w Otrębusach i Kaniach jest już zdatna do spożycia

Brwinów

Sanepid wydał komunikat, w którym informuje, że woda w Otrębusach i Kaniach jest już zdatna do spożycia. Burmistrz Brwinowa również wydał nowe oświadczenie w tej sprawie.

Po wykryciu bakterii z grupy coli i enterokoków w Otrębusach, przeprowadzono ponowne badanie wody. Próbki wykazały, że woda jest już całkowicie czysta i wolna od bakterii. Poniżej publikujemy komunikat Sanepidu oraz oświadczenie burmistrza Brwinowa, Arkadiusza Kosińskiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Woda w Otrębusach i Kaniach jest już zdatna do spożycia”

 1. Brwinowianin pisze:

  Dlaczego mnie to nie dziwi ! Brwinów to układ , tu rządzą kolesie z PO i widać tego efekty na każdej płaszczyźnie.
  To co niewygodne zamiotą pod dywan, że nawet nikt nie zauważy.
  Nawet wybory fałszują .
  Ci, którzy w tym uczestniczą z przyczyn bliżej nawet sobie nieokreślonych niech pójdą wreszcie po rozum do głowy !

 2. Mieszkaniec Kań pisze:

  A w sobotę i niedzielę nikt mieszkańców nie poinformował.A sposób dziecinnie prosty,tylko trzeba mieć rozum.Ogłoszenie w miejscach gdzie są skupiska ludzi np.kościół.Radiowóz z głośnikiem informującym o skażeniu.To skandal,aby ludzie uzyskali info w poniedziałek ,głównie drogą „pantoflową” właściwie po fakcie.Dla MPWiK oraz gminy Brwinów nie ma usprawiedliwienia,a gadanie że w piątek pracuje się do 14,00 i nikt po tej godzinie nie czytał maili jest po prostu sabotażem.Podstawienie wody w beczkowozach po niedzieli,kiedy ludzie już byli zakażeni jest tym samym,co picie jodyny w 4 dni po wybuchu w Czarnobylu.Na koniec dodam,że pracownik wodociągów na moje pytanie o tym fakcie powiedział,że info ukazało się na facebooku wodociagów w poniedziałek czyli po fakcie.Mam pytanie.Kto z mieszkańców Otrębus i Kań czyta codziennie facebooka wodociagów i gdzie jest tzw,gminny sztab kryzysowy?

  • picolo pisze:

   Odpowiedzi pewnie jak zwykle nie będzie, bo to taka, trwająca niestety aż od 2010 roku, komunistyczna, swoista brwinowska tradycja. A przy okazji, może ktoś, kto bywa na spędach organizowanych przez brwinowską biurokrację, podczas burmistrzowych corocznych pielgrzymkach po wsiach podczas wykopków – napisałby, jaka to frekwencja jest na tych zbędnych, moim zdaniem, spotkaniach? Czy z tego bicia piany można upiec coś smacznego i w odpowiednich ilościach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły