Włamywacze zatrzymani przez pruszkowskich policjantów

Pruszków

Dzięki czujności oraz dokładnej pracy operacyjnej, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie ujęli dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem. Jeden z nich usłyszał już zarzuty.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pruszkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednego z domów w Pruszkowie. Do ich zatrzymania mogło dojść dzięki czujności, rozpoznaniu terenu i pracy operacyjnej.

Kogo zatrzymali policjanci? Zatrzymani to dwaj obcokrajowcy, mężczyźni w wieku 48 i 43- lat. W trakcie czynności przeszukania pojazdów dokonano zatrzymania przedmiotów, których posiadanie jest zabronione, które służyły lub mogły służyć do popełnienia przestępstwa. – informuje asp. sztab. Edyta Bednarczyk z pruszkowskiej komendy.

Mężczyźni zostali zatrzymani i umieszczeni w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w komendzie w Piastowie. Tam podjęto dalsze czynności procesowe – wykonali je funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego.

Jeden z mężczyzn to obywatel Gruzji. Przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Włamywacze zatrzymani przez pruszkowskich policjantów”

 1. olo pisze:

  chyba pora Gruzinów kopnąć w dupę i won z Polski .

 2. Mychajło pisze:

  Pażaustaaaaaa! Pajechali!

 3. Ten obcy pisze:

  Może podciągnięcie mu moje włamanie? Winnych brak „śledztwo“ umorzono. Większość włamań kradzieży katalizatorow i awantur jest dzięki naszym” przyjaciołom z UK… Ain 😉

 4. wwk pisze:

  tak bedzie coraz czesciej

 5. Blanka pisze:

  Jeden to obywatel Gruzji, a jaka jest narodowość drugiego?

 6. Anonim pisze:

  A drugi?? Pewnie ukr to jak ukr to już się o tym nie pisze.

 7. Ukr pisze:

  Jeden to Gruzin, a drugi? Eskimos?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły