Władze powiatu w nowej siedzibie

Region

Jeszcze trwają ostatnie prace porządkowe a już od tygodnia odbywa się intensywna przeprowadzka urzędu powiatu pruszkowskiego z ul. Staszica do gmachu nowej siedziby. Pierwsi interesanci po przenosinach zostaną przyjęci w następny wtorek.

Jak nas zapewniono u źródła, przeprowadzka powinna zakończyć się z końcem tygodnia, a już od wtorku, (30 marca) wszystkie wydziały powiatu rozpoczną urzędowanie w nowym budynku przy ulicy Drzymały.

Nowoczesny i przestronny budynek zapewni zlokalizowanie wszystkich wydziałów urzędu powiatu. Znajdą w nim siedzibę również wydziały, które do tej pory umiejscowione były w innych, często dość odległych częściach miasta, takie jak: wydział komunikacji, geodezji i gospodarki gruntami czy powiatowy urząd pracy.

Budynek urzędu wyposażony został w nowoczesne systemy elektroniczne usprawniające obsługę interesantów. Swoją salę posiedzeń otrzymają również powiatowi radni. Mamy nadzieję, że otwarcie nowej siedziby znakomicie usprawni działanie urzędu, a sprawy mieszkańców załatwiane będą tak sprawnie i skutecznie jak imponujący jest wygląd nowego obiektu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.