WKD zamyka przejazd na Piaskowej

Region

Tym razem Warszawska Kolej Dojazdowa planuje zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim. Kierowcy i mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Budowa drugiego toru na linii WKD między Podkową Leśną a Grodziskiem Mazowieckim mocno daje się we znaki nie tylko pasażerom. Utrudnienia związane z realizacją tej ważnej inwestycji odczuwają również mieszkańcy i kierowcy.

W najbliższym czasie kolejarze planują wyłączenie z ruchu kolejnego przejazdu przez torowisko. Tym razem chodzi o przeprawę w ciągu ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowiecki. Przejazd zostanie wyłączony z ruchu od 16 do 26 sierpnia. Z uwagi na konieczność całkowitego zamknięcia drogi kierowcy będą musieli poruszać się objazdem wytyczonym ulicami Nadarzyńską, Wiejską, Okrężna, Umińskiego, Na Laski.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.