WKD jednak bez utrudnień

WKD

Remont na szlaku Grodzisk Mazowiecki – Podkowa Leśna trwa. Pod koniec sierpnia przewoźnik ogłosił planowane utrudnienia w kursowaniu kolejek podczas dwóch pierwszych weekendów września. Plany jednak uległy zmianie.

Jak czytamy w komunikacie z 31 sierpnia – w związku ze zmianą harmonogramu dostaw materiałów budowlanych na linię kolejową WKD z wykorzystaniem transportu kolejowego, odwołaniu ulega zakres ograniczeń zaplanowanych w dniach 02-04.09.2022 (piątek-niedziela).

Oznacza to, że w najbliższy weekend będzie obowiązywała standardowa organizacja ruchu pociągów i zastępczej komunikacji autobusowej. W pierwszym komunikacie przewoźnik informował o wyłączeniu ruchu w pierwsze dwa weekendy września – teraz utrudnienia odbędą się jedynie w drugi weekend.

Bez z mian pozostają jednak planowane utrudnienia w weekend 9-11 września. W sobotę, 10 września przez całą dobę wstrzymany będzie ruch „WuKaDek” na trasie między Grodziskiem Mazowieckim a Podkową Leśną. Wyłączenie ruchu czasowo będzie mieć wpływ na ruch w piątek (od godz. 23.45) oraz niedzielę (do godz. 5.40).

Szczegóły dotyczące utrudnień oraz rozkład jazdy pociągów i zastępczej komunikacji autobusowej znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.