WKD będzie pytać o ZTM

WKD

WKD słynie ze swojej punktualności i tego, że często przeprowadza różne ankiety – zwykle po to, by coś poprawić lub sprawdzić zadowolenie pasażerów i ich oczekiwania. Tym razem zapyta o coś innego.

Warszawska Kolej Dojazdowa lubi znać opinię swoich pasażerów. Jest to ważne z punktu widzenia usług, jakie świadczy i tego, czy klienci są z nich zadowoleni. Najczęściej przeprowadzane są ankiety dotyczące jakości usług. Pozwala ona poznać uwagi pasażerów i jeszcze bardziej udoskonalać świadczone usługi.

Tym razem jednak WKD będzie pytać o… ZTM. 5 i 6 listopada oraz 21-25 listopada w pociągach WKD na odcinku Warszawa Śródmieście-Warszawa Opacz będzie przeprowadzana ankieta. Jej celem jest określenie liczby podróżnych ZTM korzystających z przejazdów kolejką WKD.

Poza pociągami WKD, ankieta będzie dostępna w kasach biletowych przewoźnika, a także w wersji elektronicznej na stronie www.wkd.com.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “WKD będzie pytać o ZTM”

 1. Ewa pisze:

  Kiedy wymienią aroganckich i palących tytoń na peronach kontrolerów biletów z Siwym na czele?

 2. obecna... pisze:

  A ja zapytam dlaczego kolejką WKD, nie ma darmowych przejazdów dla osób po 75 roku życia

  • Kszak pisze:

   A dlaczego mają być?

   • obecna... pisze:

    Jeżeli 75 latek porusza się sam,nie zajmuje miejsca w przychodni lekarskiej, nie zanudza lekarzy problemami zdrowotnymi, nie obarcza rodziny swoją osobą to może kiedy raz na jakiś , czas chce pojechać do Warszawy czy do Grodziska, musi płacić

  • Poznaniak pisze:

   Tojuż musiszpytać Marszałka Województwa, dlaczegonie dopłaca do takich inicjatyw😉

 3. Pasażer wkd pisze:

  A kiedy wprowadzą nocne kursy kolejki wkd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły