Wiosna nadejdzie już niebawem

Region

Choć mamy już połowę marca to wyjście z domu bez czapki i rękawiczek nie jest zbyt przyjemne. Tegoroczna zima dość mocno daje nam się we znaki, ale już niedługo odejdzie w niepamięć.

W ubiegłym roku w marcu mogliśmy podziwiać już zazielenione drzewa i trawniki. Wielu z nas zrezygnowało z grubych zimowych kurtek na rzecz bezrękawników i okularów przeciwsłonecznych. Teraz niestety możemy o tym jedynie pomarzyć.

W nadchodzących dniach pogoda ulegnie znacznej zmianie. W piątek na termometrach będziemy mogli zobaczyć nawet trzynaście kresek powyżej zera! Co prawda odczuwalna temperatura będzie wynosiła jedenaście stopni, a słonce będzie jedynie przebijało się przez chmury. Możliwe są również niewielkie opady deszczu.

W nadchodzącym tygodniu termometry będą pokazywały jeszcze wyższe temperatury. Niestety, będzie to raczej pochmurny i deszczowy tydzień. Słońce, bowiem zawita do nas dopiero w piątek, wtedy termometry wskażą aż 17 stopni.

Wygląda na to, że wiosenna aura, na którą wszyscy czekamy, zawita do nas jeszcze przed 21 marca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.