Wiktoria Nakielska w You Can Dance – głosowanie trwa!

Komorów

Wiktoria Nakielska z Komorowa jest uczestniczką You Can Dance. Każdy z nas może jej pomóc w realizacji marzeń. Wystarczy SMS!

Mieszkanka Komorowa – Wiktoria Nakielska – mimo swoich 13 lat ma imponujące doświadczenie taneczne. Pierwsze kroki taneczne postawiła w sali baletowej mając zaledwie 3 latka! Wiktoria to jednak człowiek wielu talentów! Próbowała swoich sił w gimnastyce artystycznej i akrobatyce. Jest też aktorką dubbingową i reklamową. Ostatecznie jednak to taniec skradł jej serce, a dokładniej jazz i modern.

Nastolatka próbuje swoich sił w programie „You Can Dance – nowa generacja 2”. Ostatnio dała popis w duecie z Mateuszem Rolą, występując w roli Pocahontas. Aby zobaczyć Wiktorię w kolejnych odcinkach YCD, możecie na nią zagłosować. Wystarczy wysłać SMS o treści 15 pod numer 7346 (koszt SMS 3,69 zł). Głosowanie trwa do 24 marca, do zakończenia głosowania w programie na żywo.

Nie możemy doczekać się kolejnego odcinka!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.