Wiktoria Nakielska triumfatorką You Can Dance [FILM]

Region

Wiktoria Nakielska z Komorowa wygrała II edycję programu You Can Dance – nowa generacja. Poza prestiżowym tytułem zdobyła nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

W finale programu rywalizowała czwórka młodych tancerzy: Wiktoria Nakielska z Komorowa, Tatiana Gutowska z Kołobrzegu, Tadeusz Pięta z Lusowa oraz Mateusz Rola z Żar.Występy młodych tancerzy oceniało jury, ale to widzowie zdecydowali o tym, kto wygra program. Najwięcej głosów zwbrała właśnie Wiktoria!

W finałowym odcinku młodzi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności w zainspirowanych znanymi teledyskami parach i duetach. Mieli też okazję pokazać się w występach solowych.

Wiktoria Nakielska to 13-latka z Komorowa, która pierwsze kroki taneczne stawiała w sali baletowej jako 3-latka. Od tamtej pory próbowała swoich sił również w akrobatyce i gimnastyce artystycznej, ale ostatecznie to jazz i modern skradły jej serce. Oprócz tańca spełnia się jako aktorka dubbingowa i reklamowa. W tańcu najbardziej lubi skoki, a swoimi piruetami potrafi zakręcić w głowie niejednej osobie. Mimo wielu zajęć w szkole otrzymuje znakomite oceny i w przyszłości chciałaby zostać pediatrą
Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej zamieszczamy duet i solówkę Wiktorii z finałowego odcinka

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.