Wielkie wydarzenie w Grodzisku: narodziny czworaczków

Region

W styczniu w grodziskiej rodzinie na świat przyszły czworaczki. - To wielkie wydarzenie dla miasta - cytuje słowa burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego, strona grodzisk.pl.

Czworaczki to trzy dziewczynki i chłopiec. Urodziły się w rodzinie, która miała już jedno dziecko – siedmioletnią dziewczynkę.

Pomoc rodzicom zaoferowała firma, w której pracuje mama dzieci. Rodzina najprawdopodobniej otrzyma samochód. Inna firma zadeklarowała chęć przekazania wózków.

Chęć pomocy wyraził również burmistrz Benedykciński. Nie skonkretyzował jednak swoich planów. Czeka na określenie potrzeb przez wielodzietną rodzinę.

– Jesteśmy szczęśliwi, że czworaczki przyszły na świat w grodziskiej rodzinie i tu będą się wychowywały. To jest wielkie wydarzenie dla Grodziska, ale również duże wyzwanie dla rodziców, dlatego zrobimy wszystko, żeby tej rodzinie pomóc – powiedział burmistrz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.