Wielkie przygotowania Podkowy do… jarmarku bożonarodzeniowego

Podkowa Leśna

Jarmark bożonarodzeniowy w Podkowie Leśnej zaplanowano na 10 i 11 grudnia, ale przygotowania ruszają już teraz. Wydarzenie odbędzie się w Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.

Sklepy i reklamy przyzwyczaiły nas, że o Bożym Narodzeniu myślimy już po Wszystkich Świętych. W tym roku jednak podkowiański urząd zawstydził wszystkie branże i ogłosił… przygotowania do jarmarku bożonarodzeniowego.

Tak wczesne przygotowania należy jednak brać za dobrą monetę. To znaczy, że jarmark zostanie zorganizowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Nie zabraknie choćby klimatycznych drewnianych domków. Ma być pięknie i sympatycznie. Z możliwością, kawy, ciacha i grzańca oraz nietuzinkowych zakupów – podkreśla burmistrz Artur Tusiński.

Urząd czeka na zgłoszenia artystów, rzemieślników, rękodzielników i wszystkich chętnych do wystawienia się podczas jarmarku. Należy podkreślić, że udział jest bezpłatny! W parku przed urzędem miejsca wystarczy dla wszystkich!

Wszelkie informacje oraz zgłoszenia można składać pod nr tel. (22) 759 21 24 lub mailem na promocja@podkowalesna.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.