W czwartkowy wieczór na autostradzie A2 na pograniczu powiatów grodziskiego i żyrardowskiego doszło do wypadku. Samochód ciężarowy przewożący paszę przewrócił się na bok. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.00 na wysokości miejscowości Feliksów w gminie Wiskitki. Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania przewożący paszę dla zwierząt poruszał się w kierunku Warszawy. Z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i przebił bariery energochłonne. Siła zderzenia była tak duża, że zbiornik z paszą przewrócił się na bok i zablokował dwa pasy ruchu w kierunku stolicy.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył stojącego na pasie awaryjnym podnośnika koszowego i uderzył w pojazd. Według policji to było przyczyną przewrócenia się naczepy i uderzenia w bariery energochłonne. Kierowca ciężarówki w stanie niezagrażającym życiu trafił do szpitala.

Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Wieczorny wypadek na A2 [FOTO]”

  1. PW pisze:

    Sory ja to widziałem kierowca pnodnika jedząiem na siedziu kiierowcy

  2. PW pisze:

    Ja sidziełałem jako kierowca w podnośniku i widziałem jak kierowca cysterny udadza we mnie. Co wy na to? Sory, że po dwóch dniach o tym mówię.

  3. Halina pisze:

    Jak można nie zauważyć tak dużego obiektu? Kierowce dożywotnio pozbawić wszelkich uprawnień do kierowania!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły