Wiadukt na Grunwaldzkiej – kolejny etap budowy [FOTO]

W nocy z 21 na 22 czerwca budowa wiaduktu w ciągu ul. Grunwaldzkiej, na pograniczu Pruszkowa i Piastowa, wszedł w kolejną fazę. Budowlańcy instalowali konstrukcję ustroju nośnego.

Była to niemała operacja inżynieryjna. Na wcześniej przygotowanych podporach żelbetowych umieszczono stalową konstrukcję ustroju nośnego. Montaż był przeprowadzony przy pomocy specjalistycznego żurawia. Cała operacja robi wrażenie, zobaczcie sami!

zdjęcia dzięki uprzejmości: Dron Pruszków.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Wiadukt na Grunwaldzkiej – kolejny etap budowy [FOTO]”

 1. chyba wystarczy pisze:

  Porażka, zamknęli kilka dróg dojazdowych, a budowlańcy jak za czasów PRL-u podpierają łopaty lub siedzą w barakach,.. ktoś to nadzoruje, czy nadzór mają sami nad sobą? W Chinach oprócz wiaduktu powstałoby 500 km autostrady, kilka mostów i dwie stacje kolejowe, a jak byłaby potrzeba, wybudowaliby 20 tysięczne miasteczko z pełną infrastrukturą,.. Do roboty pracusie, chcemy normalnie i bezpiecznie dojeżdżać do domów,..

 2. Wilku Młodszy pisze:

  Stal i inne materiały budowlane wyleciały w kosmos. Pracownicy budowlani pojechali wojować, a tu zaskoczenie, że są opóźnienia. No ludzie kochani, odrobinę zdrowego rozsądku.

 3. Przecież pisze:

  Nie muszą się spieszyć bo droga dalej nie jest robiona w kierunku tesco

 4. M2 pisze:

  Zakończenie budowy II kwartał 2023 😀

 5. Mariusz pisze:

  Wiadukt miał być gotowy w II kw. 2023 r. Mają jeszcze 8 dni 😀 Jakieś dymisje za brak nadzoru?

 6. Lokio pisze:

  Kiedy to wreszcie skończycie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły