Wesołe miasteczko zostaje na dłużej

Brwinów

Jeśli nie zdążyliście skorzystać z „netflixowego” wesołego miasteczka w Brwinowie, to nic straconego. Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński poinformował, że wesołe miasteczko zostaje na dłużej!

W Brwinowie kręcone były sceny do nowego filmu Netflixa. Jednym z elementów scenografii było wesołe miasteczko. Mieszkańcy nie mogli z niego korzystać, więc burmistrz gminy Brwinów wziął sprawy w swoje ręce. Udało się „zatrzymać” wesołe miasteczko i udostępnić je mieszkańcom. Chętni mogli korzystać z atrakcji w sobotę i niedzielę i to w promocyjnych cenach. Wejście na każdą atrakcję było tańsze o 5 zł.

 

Arkadiusz Kosiński przekazał jednak dobre wieści. Wesołe miasteczko zostaje na dłużej! – Wesołe miasteczko zostaje z nami w Brwinowie jeden dzień dłużej. W poniedziałek 31 października będzie można skorzystać ze wszystkich jego atrakcji w godzinach od 13.00 do 22.00 – poinformował Arkadiusz Kosiński. –  Przekażcie tę informację swoim krewnym, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, koleżankom/kolegom z pracy itp. – którzy wczoraj i dzisiaj nie zdążyli lub nie mieli możliwości odwiedzenia wesołego miasteczka w Brwinowie – dodał  burmistrz Brwinowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Wesołe miasteczko zostaje na dłużej”

 1. Gucio pisze:

  A moze by burmistrz powiedzial gdzie w Brwinowie mozna kupic wegiel na zime.

  • Kaczor pisze:

   Na fb musisz napisać, bo tu ci nie odpowie. Ten Burmisztrz olewa ludzi którzy, zadają niewygodne pytania.
   On ciepło ma więc co będzie się przejmował….

 2. P. pisze:

  Ale wydarzenie/poruszenie… biedny ten Brwinow. Powinniśmy bardziej doceniać to co mamy w Pruszkowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły