Węgiel po preferencyjnych cenach

Pruszków

17 grudnia do Sokołowa przyjechał transport z ekogroszkiem. To pierwsza partia opału dostępnego dla mieszkańców Pruszkowa po preferencyjnych cenach.

Transport z ekogroszkiem przybył do Składu Kruszyw Sokołów – Puchały przy ul. Sokołowskiej 6. Mieszkańcy Pruszkowa, którzy zgłosili się do zakupu opału po preferencyjnych cenach, zostali poinformowani o tej dostawie i kolejnych krokach – informują urzędnicy z pruszkowskiego magistratu.

Jak można zapłacić za opał? W kasie Urzędu lub przelewem na konto bankowe. Po wniesieniu opłaty trzeba poczekać na zaksięgowanie i potwierdzenie z Urzędu.

Jeśli chodzi o ustalenie szczegółów dostawy opału, informacje w tym temacie można uzyskać w pokoju nr 11 w Urzędzie Miasta Pruszkowa lub pod nr tel. 601 342 784 i 694 234 830.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Węgiel po preferencyjnych cenach”

  1. paca pisze:

    Teraz na wolnym rynku węgiel 2000/t bez łaski więc ciekawe po ile ten rzekomo preferencyjny. Rząd bystrzaków nakupował błota w szczycie cenowym. Potem ceny zjechały.
    Biorąc 3000 dopłaty może wyjść ten sezon taniej niż poprzedni, zwłaszcza jeśli zgłosi się więcej beneficjentów do jednego kotła. Czego się nie robi dla własnego elektoratu szczególnie kosztem elektoratu wrogiego czyli tego, który ogrzewa się gazem, prądem przejmując się ekologią.
    Czemu też nie pochwalono się że ciepło z EC Pruszków zdrożało o ponad 50 %. Na przyszły sezon kiedy uruchomią kotły gazowe lepiej szykować ziemiankę.

  2. fgg pisze:

    Węgiel powinien być zakazany bo zatruwa środowisko. Wymieńcie se piece na gazowe albo pompy ciepła karaluchy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły