Weekendowe utrudnienia na warszawskim odcinku WKD

WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała o utrudnieniach w kursowaniu pociągów. W weekend kolejki nie pojadą od przystanku Aleje Jerozolimskie WKD do Warszawa Śródmieście WKD.

W dniach 26-27 listopada (sobota-niedziela) ruch kolejek na trasie Aleje Jerozolimskie WKD – Warszawa Śródmieście WKD będzie wstrzymany – całodobowo, w obu kierunkach. Powodem jest zabudowa rozjazdów w obrębie przystanku Warszawa Reduta Ordona.

Kolejką będzie można dojechać do przystanku Aleje Jerozolimskie WKD. Tutaj będzie można przesiąść się do pociągu Kolei Mazowieckich lub autobusu ZTM. Bilety WKD będą honorowane w warszawskim transporcie publicznym w autobusach nr 127, 517, N35, N85, 717, 158, 178, 187, 191; pociągach SKM linii S1 i S2 oraz tramwajach nr 1, 7, 9, 25.

Oczywiście w tych dniach obowiązują także ograniczenia w kursowaniu pociągów wynikające z budowy drugiego toru do Grodziska Mazowieckiego. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich utrudnień na WKD znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.