Weekend na WKD jednak bez zmian

WKD

Wczoraj przypominaliśmy Wam o wyłączeniu na całą dobę kursowania pociągów na trasie Grodzisk Mazowiecki Jordanowice – Podkowa Leśna Główna. WKD zaktualizowało komunikat – w ten weekend kolejki pojadą bez zmian.

Według poprzedniego komunikatu, kursowanie „wukadek” miało być wstrzymane od piątkowego wieczoru (23.45) do niedzielnego poranka (5.40). Ostatni komunikat zadowoli większość pasażerów.

WKD informuje w nim, że w związku z ponowną zmianą harmonogramu dostaw materiałów budowlanych na linię kolejową WKD z wykorzystaniem transportu kolejowego, odwołaniu ulega zakres ograniczeń w ruchu pociągów zaplanowanych w dn. 9-11 września. W tych dniach będzie obowiązywać organizacja ruchu przyjęta jako standardowa dla tych dni w obowiązującym rozkładzie jazdy.

To drugie odwołanie zawieszenia kursowania pociągów. Poprzednie zmiany dotyczyły ubiegłego weekendu. Szczegóły zmian i kursowania pociągów znajdziecie tutaj. O kolejnych utrudnieniach na linii WKD będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.