Wakacje z WKD – przewoźnik uruchomił ofertę przejazdów rodzinnych

WKD

Przypominamy, że na czas wakacji WKD uruchomiła specjalną ofertę na przejazdy. Kto może z niej skorzystać?

Warszawska Kolej Dojazdowa uruchomiła ofertę Przejazdy rodzinne. Będzie można z niej skorzystać od 24 czerwca do 3 września (w czasie roku szkolnego oferta obowiązuje w weekendy oraz w czasie ferii zimowych).

Oferta obejmuje przejazd grupy od 2 do 5 osób, w tym co najwyżej 2 osób dorosłych i co najmniej 1 dziecka w wieku do 16 lat, podróżujących wspólnie. Osoby, które nie posiadają zniżek mogą wówczas kupić bilet jednorazowy z ulgą 50%. Dzieci obowiązuje cena biletów zgodna z uprawnieniami. Bilety obowiązują we wszystkich pociągach WKD na całej trasie.

Na biletach jednorazowych kupionych w kasie zostanie dopisana adnotacja „Bilet rodzinny”. Jeśli bilet kupimy w biletomacie, powinniśmy sami dodać taką adnotację. Jeśli posiadamy bilet elektroniczny (kupiony przez aplikację lub przez www WKD), wystarczy podczas kontroli biletów złożyć kontrolerowi ustne oświadczenie, że korzysta się z przejazdów rodzinnych.

Więcej o ofercie przeczytacie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wakacje z WKD – przewoźnik uruchomił ofertę przejazdów rodzinnych”

  1. jeko pisze:

    czy wy sobie żarty robicie z takim artykułem czy jest on sponsorowany?? od nd chaos na wkd a u was ani słowa a wklejacie jakies info o przejazdach rodzinnych – w tych opóźnionych czy skasowanych kursach??

  2. sikfalisty pisze:

    I straszno i smieszno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły