W Ursusie zabito mężczyznę

Region

Jak podaje Życie Warszawy dzisiejszej nocy zabito mężczyznę na osiedlu w Ursusie znajdującym się przy ulicy Obrońców Helu.

Mieszkaniec jednego z budynków, wyznaje że na przyblokowym podwórku na jednej z ławek widział ciało zawinięte w czarną folię. Funkcjonariusze od samego rana dokonywali oględzin miejsca zbrodni oraz szukali świadków zabójstwa wśród mieszkańców osiedla.

Policja ustaliła, że zamordowany to 56-letni Witold G. Mężczyzna został kilkakrotnie pchnięty nożem. Do tej pory zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć i związek z tym zabójstwem. Na razie nie przedstawiono im żadnych zarzutów.

Funkcjonariusze nie odnaleźli narzędzia zbrodni. Prokuratura ustaliła, że motywem zabójstwa mogły być porachunki między sprawcami a ofiarą.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe