W ubiegłym tygodniu w miejscowości Raszyn policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyźni mieli przy sobie środki odurzające.

We wtorek 27 czerwca około godziny 21.00 na drodze serwisowej trasy S2 policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Funkcjonariusze podjęli interwencję ponieważ podejrzewali, że mężczyźni mogą posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Gdy policjanci włączyli sygnały świetle i dźwiękowe w celu zatrzymania pojazdu. Na widok policjantów jeden z mężczyzn jadących autem przez okno wyrzuciła paczkę, która wpadła do zbiornika retencyjnego.

Na miejsce wezwano strażaków z OSP Raszyn i OSP Dawidy, którzy przepompowali wodę ze zbiornika i umożliwili znalezienie wyrzuconej paczki.

Jeden z zatrzymanych mężczyzn usłyszał już zarzuty z tytułu posiadania środków odurzających. Sprawą zajęła się również prokuratura.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “W zbiorniku „ukryli” paczkę ze środkami odurzającymi”

 1. ? pisze:

  Na widok policjantów jeden z mężczyzn jadących autem przez okno wyrzuciła paczkę, która wpadła do zbiornika retencyjnego… a ta kobieta była mężczyzna a policja była …. tam przypadkiem.

 2. Brwinowianin pisze:

  A jechał ktoś drogą serwisową wzdłuż A2 od wiaduktu „Promyka” ( przy zbiorniku wodnym niedoszłej elektrociepłowni Moszna ) w kierunku Brwinowa ?
  Miejscowa patologia wywozi tam tony śmieci, mebli, opon, wersalki, telewizory, no wszystko co tylko mają …Polacy w UE,
  TYLKO MÓZGI NIE TE !
  Oczywiście polica w PL nie istnieje !
  – Oni się nadają tylko do arcytrudnych interwencji, tj, np. łapanie dziadków w kapeluszach wracających w niedzielę z kościoła za niezapięte pasy

  • D.W pisze:

   Polacy w UE? A wiesz, że bogate kraje UE pozbywają się często nielegalnie swoich śmieci do Polski?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły