W tym sklepie zrobił to dwa razy: pierwszy i ostatni

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska zatrzymali 21-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Został on rozpoznany przez pracowników okradzionej placówki. Grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.

Grodziscy policjanci ruszyli na miejsce niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Tam czekał już ujęty złodziej. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze jedną kradzież – z poprzedniego dnia. Okazało się, że zabrał on ze sklepu przedmioty o łącznej wartości ponad 4 tys. zł.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o ten czyn 21-latka. W toku dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze sprawdzili inne zgłoszenia kradzieży w okolicznych sklepach – dodaje asp. sztab. Katarzyna Zych.

Policjanci ustalili, gdzie jeszcze mógł grasować złodziej. Okazało się, że jego ofiarą padł jeszcze jeden sklep na terenie Grodziska Mazowieckiego. Jego właściciel wycenił straty na ok. 2 tys. zl.
Po zebraniu materiałów w obu sprawach zatrzymany usłyszał zarzuty karne dokonania obu przestępstw. Za kradzieże grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “W tym sklepie zrobił to dwa razy: pierwszy i ostatni”

  1. Xiao Ciao 7 pisze:

    Ja bym zaczął od utaplania ryja w lajnie. Zatopieniu w szambie, by poczuł się jak prawdziwy śmieć.

  2. robot pisze:

    Każdy powinien ponosić konsekwencje swoich czynów. Przede wszystkim złoczyńcy. Ale też autorzy tekstów. Dobrze byłoby w przyszłości skonfrontować rzeczywistość z przepowiedniami czyli porównać rzeczone 5 lat z realnym wyrokiem.
    Ciągle się pisze co komu grozi a to się ma nijak do prawdziwych konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły