W tych zawodach ofert pracy nie brakuje! [DODATEK PRACA]

Dodatek

Specjaliści IT, kierowcy, pracownicy produkcji, kurierzy czy obsługa sklepowa – na te zawody w 2022 r. ofert nie zabraknie. Cały czas mamy do czynienia z rynkiem pracownika.

Zwykło się mówić, że początek roku to kiepski czas na szukanie pracy. Jednak nic bardziej mylnego. Obecnie sporo firm ma problem by uzupełnić kadrę pracowników. Krótko mówiąc brakuje rąk do pracy. Dlatego jeśli planujemy zmianę pracy albo zwyczajnie szukamy nowego, a nawet dodatkowego zajęcia raczej nie będzie z tym problemu. W jakiej branży najłatwiej znaleźć pracę? Podpowiadamy.

Specjalista IT w cenie

Ten trend nie zmienia się do lat. Zapotrzebowanie na programistów jest ogromne. Pandemia sprawiła, że wiele osób pracuje zdalnie, a często do tego potrzebne są odpowiednio zaprojektowane systemy. Wiele osób przekonało się również do zakupów on-line więc i tu specjaliści od obsługi i udoskonalania sklepów internetowych mogą liczyć na szeroki wachlarz ofert. Tak duże zapotrzebowanie na programistów stwarza ogromną okazję dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę w branży IT i to nie tylko świeżo po studiach, ale również tych, którzy zdecydowali się po latach na zmianę branży.

Kierowca i kurier pilnie poszukiwany
Wzrost zapotrzebowania na kierowców i kurierów wynika wprost ze zwiększającej się popularności zakupów w sieci. W końcu zamówiony przez internet towar ktoś musi do nas dostarczyć. Praca kuriera choć nie jest najlżejsza, to jest całkiem nieźle opłacalna. Wiele osób decyduje się na podjęcie tej pracy, jako dodatkowej. W ten sposób można szybko zgromadzić dodatkowy budżet. Równie duże zapotrzebowanie jest na kierowców autobusów. Jeśli ktoś ma taki fach w ręku również szybko znajdzie pracę.

AAA pracownika produkcji zatrudnię
Ożywienie pojawiło się również w firmach produkcyjnych. Specjalistyczne prognozy wskazują, że zakłady przemysłowe przewidują wzrost produkcji, a co za tym idzie zapotrzebowanie na pracowników będzie większe. Warto też zaznaczyć, że wzrastający popyt na pracownika zaowocuje również wyższymi wynagrodzeniami.

 

ZOBACZ OFERTY PRACY: 

 


Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “W tych zawodach ofert pracy nie brakuje! [DODATEK PRACA]”

  1. Misza pisze:

    Nie ma ronk fo roboti…

  2. Grabarz pisze:

    Olo, Brwinowianin i cała reszta roszczeniowych narodowych socjalistów jazda do roboty!

  3. Szupli pisze:

    18 latek w Szwajcarii ma na początek 125 PLN brutto za godzinę. Jak nie jest debilem to więcej. Ceny są wysokie bo fajki kosztują 30 PLN, zioło ok 45 PLN a piwo nawet 9 PLN, pizza jakieś 50-60 PLN. Tak więc za godzinę pracy dzieciak ma na jedzenie, fajki i piwo. Jakposiedzi 20 godzin w pracy to dniówka wychodzi najmniek 1250 PLN brutto. Fajnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły