W starym dobrym… kinie

Milanówek

Na kulturalną mapę Milanówka wraca Stare Kino. 8 października otworzył je wraz z zespołem Milanowskiego Centrum Kultury burmistrz Milanówka – Piotr Remiszewski.

Stare Kino będzie filią MCK. Mieści się przy ul. Piłsudskiego 33.

Z ogromną przyjemnością pokazaliśmy mieszkańcom przestrzeń, z której od teraz będą mogli korzystać. Oprócz wyjątkowych koncertów i seansów filmowych w Starym Kinie działać będzie pracownia ceramiczna, będzie to również miejsce, w którym swoje spotkania, warsztaty i wykłady realizować będą organizacje pożytku publicznego działające na terenie naszej gminy – podkreśla Remiszewski.

Stare Kino będzie przestrzenią artystyczną, a także miejscem, gdzie mieszkańcy Milanówka będą mogli się zrelaksować i spotkać, także w większym gronie. Na stronie Milanowskiego Centrum Kultury zamieszczono już pierwszy repertuar na październik. Będzie muzycznie, tanecznie, klimatycznie… nie zabraknie też filmów, jak na kino przystało. Kolejne wydarzenia możecie śledzić na facebooku MCK oraz na ich stronie.

Co ważne – do Starego Kina przeniesiono cały dział kultury MCK. Od teraz przy Piłsudskiego będą odbywać się wydarzenia kulturalne, ale też sprzedaż biletów, zapisy i cała edukacja kulturalna. To główny punkt
dla mieszkańców otwarty w dni robocze w godz. 8.00-20.00

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.