W Starej Wsi powstanie boisko wielofunkcyjne wraz z torem rolkarskim

Nadarzyn / Stara Wieś

Gmina Nadarzyn wybrała wykonawcę projektu i budowy boiska wraz z torem rolkarskim w Starej Wsi. Niebawem ruszy inwestycja.

Gmina Nadarzyn przeanalizowała oferty złożone w przetargu na projekt i budowę boisko wielofunkcyjne wraz z torem rolkarskim w Starej Wsi, w powiecie pruszkowskim. Urzędnicy wybrali najtańszą propozycję. Oferty wahały się od prawie 1,4 mln do ponad 900 tys. zł. Gmina Nadarzyn wybrała ofertę firmy Rutkowski Tadeusza Rutkowskiego z Pruszkowa. Przedsiębiorstwo wyceniło swoje usługi na kwotę 939 tys. zł brutto.

Zamówienie dotyczy projektu i budowy boiska wielofunkcyjnego wraz z torem rolkarskim w Starej Wsi.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy oraz realizacja robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z torem rolkarskim na działce o nr ew. 88 w m. Stara Wieś, gmina Nadarzyn.

W ramach zadania wykonawca wybuduje boisko sportowe wielofunkcyjne o wymiarach 20 x 40 m, o nawierzchni poliuretanowej wraz z wyposażeniem oraz oświetleniem. Powstaną dwa tory ścieżek dla rolkarzy o szerokości 2,5 m o nawierzchni bitumicznej. Na terenie inwestycji pojawią się elementy małej architektury m.in.: stojaki na rowery, budynek gospodarczo – socjalny o powierzchni 38 m kw., altana rekreacyjna, miejsce na ognisko. Wykonawca będzie odpowiedzialny za montaż oświetlenia boiska i monitoringu. Robotnicy dokonają przyłącza wodociągowego. Na terenie inwestycji pojawi się szczelny zbiornik na ścieki sanitarne.

Wykonawca będzie miał 6 miesięcy od momentu podpisania umowy na realizację inwestycji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.