W sierpniu autobusy w Pruszkowie pojadą objazdem

Pruszków

Warszawska Kolej Dojazdowa będzie remontować kolejny przejazd. Tym razem chodzi o przeprawę na ul. Staszica w Pruszkowie.

2023 rok upłynie na WKD pod znakiem remontów. Przewoźnik poza pracami na odcinku w stronę Grodziska czy Milanówka, przeprowadzi jeszcze remont przejazdu na ul. Staszica w Pruszkowie. Przeprawa znajduje się w okolicy Straży Pożarnej i CH Nowa Stacja. W związku z tym od 31 lipca do odwołania autobusy nr 2, 5 i 6 pojadą objazdami.

Autobusy linii 2 w kierunku Komorowa, linii 5 w kierunku Malich oraz linii 6 w kierunku Ożarowa Maz. jadące ulicami Powstańców i Chopina do ul. Kościuszki będą się zatrzymywać na przystankach: Ołówkowa 03, Moniuszki 01, Pałacyk Sokoła 01.

Autobusy linii 2 i 6 w kierunku Os. Staszica oraz linii 5 w kierunku WKD Pruszków jadące ul. Stalową do ul. Plantowej będą się zatrzymywać na przystankach: ZUS 01, Powstańców 03.
Zawiesza się funkcjonowanie przystanków PKP Pruszków 02, Urząd Skarbowy 01 i 02, rondo ks. J. Popiełuszki 01, Pułaskiego 02.

Autobusy będą jeździć wg rozkładów jazdy – linia 2, linia 5, linia 6.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “W sierpniu autobusy w Pruszkowie pojadą objazdem”

 1. radykał pisze:

  Tory na TIRy

 2. Kaj pisze:

  A co z 60?
  Będzie przelatywała nad remontowanym przejazdem?
  Gdzie rzetelność i pelne informacje?

 3. Monika pisze:

  Autobusami mozna nazwać warszawską komunikację, a PKS Gdodzisk maz. a to jest nieśmiszny kabaret z pasażerów.
  Omijanie przystanków, nierealizowanie trasy, dyspozytor tłumaczacy sie ciagłymi ,,awariami”.

 4. Albert pisze:

  Przecież to jest nowy przejazd, wybudowany równocześnie z Nową Stacją. To musi być duża przebudowa, jeżeli zamyka się drogę na 3 tygodnie. Z powodu przebudowy przejazdu technicznego WKD, na którym nikt nigdy WKdki nie widział. Mieszkam blisko, będę relacjonował ten kabaret.

 5. Anonim pisze:

  To jest jedyne połączenie między PKP a WKD,tylko nie rozumiem dlaczego remontować coś co jest dobre :).

 6. Les pisze:

  Wymiana torów na Staszica, to może uruchomią SZYNOBUS na trasie Komorów -Pruszkow,-Komorow. Fajnie by było.?

 7. pk pisze:

  przejazd był remenotowany kilka lat temu po co znowu remont. dodatkowo dodali tam wtedy znaki stop, bo to bardzo niebezpieczny przejazd. a że kilkadziesiąt metrów dalej na tym samym duże codziennie rano stoją wozy strażackie podczas porannej odprawy to już nikomu nie przeszkadza
  ciekawe co teraz wymyślą

 8. Wertep pisze:

  Niech zlikwidują te tory po co te znaki ostrzegawcze tam są jak nic nie jeździ?

 9. bolo pisze:

  a co z tym przejazdem nie tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły