W Pruszkowie zatrzymano groźnego przestępcę

Pruszków

Zaskakująca akcja antyterrorystów na terenie Pruszkowa miała miejsce na początku grudnia. Okazuje się, że policja zatrzymała wówczas groźnego przestępcę.

Przypomnijmy: 5 grudnia w bloku przy ul. Powstańców 8 w Pruszkowie miała miejsce akcja policji i antyterrorystów. Wówczas otrzymaliśmy jedynie zdawkową informację z KPP w Mińsku Mazowieckim, która prowadziła działania na terenie Pruszkowa, że został zatrzymany jeden mężczyzna poszukiwany przez policję.

Dzisiaj znamy szczegóły akcji. Okazało się, że zatrzymany to Sebastian G., podejrzany o zabójstwo drugiego mężczyzny. Miał on co najmniej czterokrotnie uderzyć z dużą siłą swoją ofiarę głowę, co spowodowało zgon mężczyzny. Sebastian G. ukrył zwłoki w wersalce.

Mińska policja ustaliła, że podejrzany przebywa w Pruszkowie. 5 grudnia podjęto próbę zatrzymania mężczyzny, podczas której potrącił jednego z policjantów autem. Policjant był wleczony na masce auta przez kilka metrów. Oddano także strzały w kierunku uciekiniera. Finalnie udało się złapać mężczyznę. Podczas akcji nie było rannych
Teraz Sebastian G. przebywa w areszcie – został tam umieszczony na wniosek prokuratury. Mężczyzna jest podejrzany o morderstwo, którego dokonał w warunkach recydywy. O jego dalszych losach będzie decydował sąd.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “W Pruszkowie zatrzymano groźnego przestępcę”

 1. Ter pisze:

  Serio taki nakład idzie na zatrzymanie bandziora tej kategorii…? To jakby zdarzyła się Magdalenka 2.0(oby nie) to trzeba będzie wysłać wojsko i wezwać wsparcie NATO?

 2. Karyna pisze:

  Typowy seba 🙂

 3. Ignorante pisze:

  Jedyna uczciwa kara… Powiesić

 4. Matka pOLKA pisze:

  Polska policja to się nadaje do łapania dziadków w kapeluszach wracających w niedzielę z kościoła za niezapięte pasy…
  Tymczasem w Brwinowie na osiedlu banda napakowanych łysoli jeżdżących drogimi samochodami spotyka się regularnie w jednym miejscu i dilują narkotyki zapewne. Wszyscy to widzą dookoła, ale nie policja…No przecież nie ma dowodów prawda?
  A jak taki 27 latek zarobił na samochód wart 500 tys zł???
  Teraz takie będzie państwo , bez kontroli skarbowej, bez niczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły