W Piastowie uczą Nauczyciele Roku!

Piastów

Aż trzech pedagogów z piastowskiej „czwórki” znalazło się w czołówce rankingu Nauczyciel Roku w powiecie pruszkowskim.

Tytuły Nauczyciela Roku przyznawano w ramach Plebiscytu Edukacyjnego Polska Times. 24 listopada opublikowane zostały nazwiska laureatów oraz placówki, które otrzymały tytuł Przedszkole Roku i Szkoła Roku w miastach i powiatach.

Pierwsze miejsce w kategorii nauczyciel 0-III otrzymała Anna Szczupak – wychowawczyni grupy 0a. Drugim nauczycielem jest Mateusz Mularczyk – nauczyciel muzyki, matematyki, dyrygent chóru i wychowawca klasy 5a – I miejsce w kategorii nauczyciela klas IV-VIII. Drugie miejsce w kategorii nauczyciela klas 0-III zdobyła Anna Tafelska.

Laureaci przeszli do etapu wojewódzkiego, w którym zwycięzcy otrzymają właściwe tytuły i nagrody finansowe. Głosować można przez internet – na Annę Szczupak tutaj, a na Mateusza Mularczyka – tutaj.

Gratulujemy dotychczasowych wyników i trzymamy kciuki w kolejnym etapie!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.