W niedzielę na zakupy

Region

Jeśli potrzebujecie większych zakupów przed wyjazdem na wakacje, to przypominamy, że w najbliższą niedzielę sklepy i galerie handlowe będą otwarte.

Handel w niedziele został ograniczony już kilka lat temu. Zakaz handlu był stopniowo wprowadzany od 2018 r. Początkowo zakupy mogliśmy robić tylko przez dwie niedziele w miesiącu. Rok później była to już tylko jedna niedziela. Obecnie niedziele handlowe są wskazane przez rząd. Część osób uważa, że to dobre rozwiązanie, jest tez wielu przeciwników ograniczania handlu w niedziele.

Najbliższa niedziela handlowa już jutro. Zatem jeśli potrzebujecie większego „zaopatrzenia” przed wyjazdem np. pod namiot lub w trakcie pakowania na wakacje okazało się, że czegoś jednak Wam brakuje, to w niedzielę kupicie wszystko czego potrzebujecie..

A kiedy wypadają niedziele handlowe w 2024 r.? Oto lista:
– 30 czerwca
– 25 sierpnia
–15 grudnia
– 22 grudnia

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “W niedzielę na zakupy”

 1. tomo pisze:

  a lwaki nie obiecywali że zniosą zakaz handlu?

  • ABC pisze:

   A po co prawaki go wprowadziły?

   • Anonim pisze:

    Obiecywali prace trwają. Niestety burdel jaki zostawił poprzedni rząd nie da się odkręcić w tydzień, a zakaz handlu jest jednak jedynie mała niedogodnością wprowadzoną bo kaczorek chciał mieć możliwość robienia zakupów w te niedzielę kiedy lubi i wtedy z telewizji pjali że mocarny kaczor dał Polaczkom możliwość zrobienia zakupów nie przejmując się rodzinami ludzi pracujących w sklepach, a jak już kaczorek nie chciał na zakupki w daną niedzielę to zakaz i do kościuka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły