W Maryninie powstanie plac zabaw i siłownia plenerowa

Grodzisk Maz.

Już niebawem mieszkańcy Marynina będą mogli skorzystać z placu zabaw i siłowni plenerowej. Władze Grodziska Mazowieckiego podpisały z wykonawcą umowę na budowę obiektów.

11 grudnia w Willi Niespodzianka odbyło się podpisanie umowy z wykonawcą, firmą MRK-TECHNIK z Ostrołęki na budowę placu zabaw i siłowni plenerowej. Dokument podpisali burmistrz Grzegorz Benedykciński i przedstawiciel wykonawcy.

Nowe miejsce rekreacji ma pojawić się przy ul. Cienistej w Maryninie. Wykonawca będzie miał za zadanie wybudować plac zabaw, na którym będą huśtawki, karuzela bąk czy piaskownica. Całość będzie umieszczona na podłożu bezpiecznym.
Drugim zadaniem jest budowa siłowni plenerowej. Będzie można na niej skorzystać z takich sprzętów, jak biegacz, rower, wioślarz, surfer czy wyciąg górny.

Na terenie powstaną ścieżki z kostki betonowej, pojawi się też mała architektura oraz nowe trawniki. Wykonawca ma 140 dni na realizację inwestycji, zatem mieszkańcy Marynina będą mogli skorzystać z niej już na wiosnę. Całość będzie kosztować 264 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.