W Grodzisku Mazowieckim powstanie nowy park handlowy. Będzie największy w powiecie

Grodzisk Maz.

Jeszcze w tym roku w Grodzisku Mazowieckim ma ruszyć budowa nowego parku handlowego. Strefa Park Grodzisk, bo o nim mowa ma być największym tego typu obiektem w mieście i całym powiecie.

Park Handlowy Strefa Park Grodzisk powstanie przy ul. Żyrardowskiej tuż przy zjeździe z obwodnicy miasta. To właśnie obwodnicą mieszkańcy Grodziska będą wjeżdżać zjeżdżając z autostrady. Dodatkowo obwodnica ułatwi połączenie miasta z okolicznymi miejscowościami

Strefa Park Grodzisk w liczbach
Kompleks handlowy będzie miał powierzchnie ponad 11 000 mkw. Znajdzie się w nim 20 lokali. Na parkingu przewidziano 350 miejsc postojowych. Firma GHRE inwestor zadania ma już pozwolenie na budowę obiektu i planuje ruszyć z pracami w IV kwartale tego roku. Otwarcie parku ma nastąpić rok później, czyli w IV kwartale 2023 r.Są już pierwsi najemcy
Choć budowa jeszcze nie ruszyła to park handlowy ma już sfinalizowane umowy z pierwszymi najemcami. Jakie sklepu pojawią się w Strefie Park Grodzisk? To Biedronka, Rossmann, TEDi, Sinsay oraz Martes Sport. Większość pozostałych lokali jest już zarezerwowana i trwa finalizacja umów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “W Grodzisku Mazowieckim powstanie nowy park handlowy. Będzie największy w powiecie”

 1. Anna pisze:

  a gdzie Sephora, calzedonia, intimissimi, benetton???? po co znow te same tanie glupie sklepy?????????????????

 2. Lemo pisze:

  Miejsce jest ok ,ale następne te same sklepy które już są w innej galerii,przydały by się takie sklepy,super market których nie ma w Grodzisku.

 3. Mk84 pisze:

  Zróbcie galerie a nie te same szmateksy co wszędzie.

 4. Park pisze:

  Ale atrakcje,to samo co wszędzie,te same sklepy się pchają

 5. XYZ pisze:

  Biedny Tomaszu i inii przeciwnicy wszystkiego. Skąd taka troska o handlowców. Przecież to ich sprawa, że zaraz splajtują. Nie martwcie się o nich. Może wy zbudujecie park handlowy bis. Popatrzcie na Piastów od zamknięcia Tesco nie ma żadnego parku handlowego na 1/2 Piastowa. Cieszcie się, że jeszcze ktoś chce budować dla mieszkańców.

  • Tak pisze:

   Wiesz każdy sobie może pleść co ślina na język przyniesie. Czy potrzeba kolejnego, 7 centrum parku galerii handlowej w Grodzisku.. Może. A może to głupota.

 6. Wąski pisze:

  To również wiąże się z przybyciem upainców gdzie się osiedlą i WYŻRĄ NASZYCH z pracy

  • Haha pisze:

   A jaki masz zawód oprócz biadolenia w internecie, bo tego akurat Ukraińcy Ci nie odbiorą, nie mają Twoich kwalifikacji..

 7. gfdhgf pisze:

  I jeszcze osiedle bloków w lesie? Co się dzieje w Grodzisku? Planowanie przestrzenne to fikcja w tym mieście.

 8. ertyre pisze:

  No to Żyrardowską do obwodnicy się nie dojedzie.
  Co na to właściciel domu z ulicą pod oknami?

 9. Adam pisze:

  narobią parków handlowych, zaraz okaże się że obwodnicę trzeba zmodernizować bo korki.

 10. Tomasz pisze:

  Kolejny park handlowy, kolejny Rossmann, kolejny Tedi, Sinsay, Biedronka. Komu to potrzebne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły