W Granicy powstanie siłownia plenerowa

Michałowice

Lubicie aktywność na świeżym powietrzu? A co powiecie na siłownię pod chmurką? Nowe miejsce do ćwiczeń niebawem powstanie w Granicy.

W najbliższych dniach w Granicy rozpoczną się prace związane z montażem urządzeń siłowni plenerowej. Miejsce do ćwiczeń pod chmurką powstanie za szkołą podstawą w Nowej Wsi. Jak przyznaje wójt gminy Michałowice Małgorzata Pachecka stworzenie siłowni plenerowej jest możliwe dzięki współpracy na linii mieszkańcy -samorząd. – Inwestycję możemy zrealizować dzięki użyczeniu gminie nieruchomości należących do wspólnoty wiejskiej wsi Granica. Ten atrakcyjny przyrodniczo teren znajduje się za szkołą podstawową w Nowej Wsi, boiskiem i kortami tenisowymi. Obecnie pracujemy nad udostępnieniem go dla potrzeb mieszkańców gminy. Siłownia plenerowa jest elementem szerszej koncepcji zagospodarowania tego terenu – zaznacza wójt Pachecka.

W ramach siłowni plenerowej zostaną zamontowane zestawy typu fitness i typu workout. Pojawią się drabinki, drążki do podciągania, ławeczki do ćwiczeń oraz inne instalacje do treningu. Zainstalowane zostaną także ławki, kosze na śmieci i tablice informacyjne. Projekt realizuje dla nas firma BODY WORKS sp. z o.o. sp. k. Koszt realizacji zadania wynosi prawie 80 tys. zł.

Kiedy mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej siłowni? Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku. – Przewidujemy, że wykonawca zakończy prace najpóźniej do 8 października – dodaje Małgorzata Pachecka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “W Granicy powstanie siłownia plenerowa”

  1. Agnieszka pisze:

    Kolejna siłownia………..marnotrawstwo pieniędzy.

  2. Kkk pisze:

    Oj marnuję się pieniądze publiczne na masową skalę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły