W Brwinowie o jeden plac zabaw (chwilowo) mniej

Brwinów

Jeden z brwinowskich placów zabaw został zamknięty w sierpniu tego roku. Przejdzie on modernizację i niebawem dzieci będą mogły bawić się na nowych atrakcjach.

Chodzi o wybudowany dekadę temu plac zabaw NIVEA, zlokalizowany w Parku Miejskim w Brwinowie. Przez 10 lat brwinowski magistrat zlecał co roku wiosenne przeglądy i naprawy z nich wynikające, a także prace konserwatorskie.

Niestety, w sierpniu stwierdziliśmy uszkodzenia, których już naprawić się nie dało – mówi Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa. Od tamtej pory plac zabaw jest zamknięty. W ubiegłym tygodniu zdemontowano zabawki.

Nic jednak straconego! Już niebawem na placu pojawią się całkiem nowe, a przede wszystkim bezpieczne atrakcje. Nie możemy doczekać się placu zabaw w nowym obliczu, a Wy?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.