Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 10 stycznia 2011 20:23 |
0
Region
Dodatnia temperatura w dzień i ujemna wieczorem powodują, że na ulicach i chodnikach jest wyjątkowo ślisko.
W ciągu dnia temperatura w naszym regionie była dodatnia. Wieczorne przymrozki sprawiają, że to, co roztopiło się w ciągu dnia obecnie zamarza. Na drogach i chodnikach jest bardzo ślisko. Kierowcy powinni więc zachować ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków pamiętając, że samochód w każdej chwili może znaleźć się na oblodzonym odcinku jezdni. Również piesi muszą zwracać szczególną uwagę na stan chodników.
W nocy temperatura spadnie do – 4 stopni Celsjusza, więc gołoledź utrzyma się również w godzinach porannych.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz