Uwaga kierowcy utrudnienia na Dworcowej

Piastów

Ważna informacja dla kierowców. W związku z przebudową ul. Dworcowej w Piastowie i ul. Bodycha w Regułach od 30.11 zostaje wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Przypomnijmy. Powiat pruszkowski przebudowuje prawie 670-metrowy odcinek ul Dworcowej i Bodycha (tuż przed skrzyżowaniem z ul. Górna Droga). W ramach zadania zostaną rozbudowane skrzyżowania z ul. Sienkiewicza i ul. Kosewskiego, rozbudowane zostaną też: jezdnia, chodniki, ścieżka pieszo-rowerowa, zjazdy publiczne i indywidualne, zatoki postojowe, pobocze i zieleniec. Ulice będą miały nową infrastrukturę: kanalizację deszczową, oświetlenie uliczne, sieć elektroenergetyczna i telekomunikacyjna.

W związku z prowadzonymi pracami kierowcy i mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia. Od 30 listopada z ruchu zostanie wyłączona ul. Dworcowa na odcinku od ulicy Sienkiewicza w Piastowie do ul. Górna Droga w warszawskiej dzielnicy Ursus. Kierowcy powinni korzystać z objazdów. Tablice z wytyczonymi objazdami zamieszczamy poniżej.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.