Utrudnienia na drodze nr 719

Region

W miejscowości Józefów między Żyrardowem a Puszczą Mariańską rozpocząłsię remont mostu na drodze wojewódzkiej nr 719. Zarządca drogi wprowadził objazd od Żyrardowa do Kamiona.

Remont zniszczonego mostu na drodze wojewódzkiej nr 719 w miejscowości Józefów spowodował bardzo duże utrudnienia w ruchu drogowym. Aby ułatwić podróż kierowcom wyznaczony został objazd. Z Żyrardowa należy kierować się droga krajową nr 50 do Mszczonowa, następnie drogą krajową nr 8 do miejscowości Zwady. Tam znajduje się bezpośredni zjazd do Skierniewic.

W Józefowie istnieją również lokalne objazdy. Nie są one jednak wystarczająco oznakowane i kierowcy, którzy nie znają terenu mogą się zgubić. Mieszkańcy Grodziska jadący do Skierniewic powinni kierować się na krajową ósemkę.

Remont mostu a co za tym idzie utrudnienia związane z pracami, potrwają do końca lipca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.