Utrudnienia, węzeł „Marynarska” zalany

Region

Trwa usuwanie nadmiaru wody z jezdni na węźle Marynarska. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami – zamknięty jest ciąg główny oraz zjazd w kierunku al. Krakowskiej na S79.

Drogowcy usuwają awarię, jednak nie są w stanie określić, kiedy sytuacja wróci do normy. – Prace potrwają do odwołania. Na miejscu pracują nasze służby oraz strażacy, którzy przepompowują wodę. Zablokowany jest ciąg główny oraz zjazd w stronę centrum – mówi nam Radosław Zawadzki z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Utrudnienia są pokłosiem intensywnych opadów deszczu. – Na obecną chwilę sytuacja jest ustabilizowana. Intensywne opady deszczu oraz nadmiar wody w studzienkach kanalizacyjnych sprawiły, że na jezdni pojawiła się duża ilość wody. W związku z tym konieczne było zamknięcie części jezdni w obrębie węzła Marynarska i podjęcie było kroków w celu jej usunięcia – wyjaśnia Zawadzki.

Kierowcy poruszający się od strony lotniska mogą jedynie skręcić w stronę galerii Mokotów. W związku z utrudnieniami apelujemy do podróżujących o wybieranie alternatywnych tras.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.