Utrudnienia w Milanówku – zamykają ul. Warszawską

Milanówek

W związku z budową parkingu Park&Ride przy ul. Warszawskiej w Milanówku, ulica ta będzie zamknięta. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i sprawdzić objazdy.

Milanowska ul. Warszawska biegnie wzdłuż torów PKP od ul. Podwiejskiej do ul. Bliskiej. To jedna z najbardziej uczęszczanych dróg w Milanówku. Wzdłuż niej Urząd Miasta zaplanował budowę parkingu Park&Ride.

Parking powstanie wzdłuż ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Smoleńskiego do ul. Brzozowej. Dzięki temu kierowcy będą mogli zostawić swoje auta i przesiąść się do pociągu PKP. Do tej pory zostawiali je (nielegalnie) na pasie zieleni. Nowy parking ma pomieścić 40 aut.

Ze względu na budowę parkingu fragment ul. Warszawskiej będzie musiał być zamknięty dla ruchu. Objazdy wyznaczono ulicami Brzozową, Dębową i Piłsudskiego. Ponad 250-metrowy odcinek drogi będzie nieprzejezdny od 16 stycznia do 30 kwietnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.