Utrudnienia na ul. Kościuszki

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. Od poniedziałku z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Kościuszki w Pruszkowie.

Władze Pruszkowa przygotowują się do remontu odcinka ul. Kościuszki. Nie tak dawno urzędnicy otworzyli oferty w przetargu na przebudowę odcinka ul. Kościuszki między al. Wojska Polskiego a ul. Bolesława Prusa. Złożone oferty są sprawdzane. Jeśli uda się wybrać wykonawcę, konieczne będzie wprowadzenie dodatkowych środków na realizację inwestycji. Pisaliśmy o tym tutaj.

Tymczasem od 22 sierpnia ul. Kościuszki na wspomnianym odcinku prace rozpocznie… PGNiG Termika. Prace będą polegać na przebudowie sieci ciepłowniczej.

W związku z tym zmienią się trasy autobusów komunikacji miejskiej linii 1, 2, 5 i 6.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Utrudnienia na ul. Kościuszki”

 1. Remont ulicy 7 pisze:

  I super potrzeba oni tam wody i kibli nie mieli konieczny rozwój sieci

 2. opublikuj to cenzorze to wolne media czy partia? pisze:

  To przypomina cyrk zalewskiego albo szpital na Tworkach. Remontu Kościuszki jednak nie będzie bo tak zdecydowali „Radni” a ten fetysz kto wybierał.?? 7 osób decyduje o tysiącach doświadczających codziennie obrazu nędzy i rozpaczy – to jest Eliciatstwo a nie demokracja!! Chyba że demokracja ma polegać na nałożeniu okularów VR i programach LGBT dzieciom wraz z propagandą sekty EKO – to taka demokracja jest cudowna , proletariat stanie się zombie ..

  Podobno argumentem wojny z Rosją jest to że zachód to demokracja i prawa człowieka.. Błahy przykład co reprezentuje sobą zachód jest decyzja 7 idiotów mających jakiś fetysz kosztem całego miasta i jego wizerunku.

  To jakiś potwór o 7 głowach , ale na pewno nie demokracja.

 3. Anka pisze:

  Bardzo potrzebny remont tej ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły